SASA HARMANLIK

SASA Harmanlık

Sasa Harmanlık Sapanca siz değerli misafirlerini; kusursuz hizmetin konforla buluştuğu, çok özel yeme-içme ve eğlenme imkanlarıyla dolu ayrıcalıklı bir dünyaya davet ediyor .

Sapanca Göl kenarında olması ve doğa ile iç içe bulunması sebebiyle tercih edilen Sasa Harmanlık , olumlu yönde ilerlemeye ve her gün kendini yenilemeye devam etmektedir. İstanbul’a bir saat, Ankara’ya iki saat uzaklıkta olan ‘’Sasa Harmanlık’’ Güzelliklerini doğuda biriktirir batıda saklar. ‘Sasa Harmanlık ’ doğuda aşktır batıda aşktır.

Ailece ve dostlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz , özel organizasyonlar yapabileceğiniz ve ‘geldikçe tutkunuz’ olacak bir ortam yaratmaktadır.

MİSYONUMUZ

Bulunduğumuz tüm segmentlerde , hizmet alanında ihtiyaç duyulan bireysel ve toplu organizasyon hizmetlerinde çözüm ve iş ortağı olmak ve sürekli gelişim sağlayarak onların yaşam kalitesini arttırmak .

Müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çeken bir firma olmak.

VİZYONUMUZ

Klasmanımızda , sektörün en yüksek pazar değeri ile piyasanın lideri ve sektöründe kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği firma olmak.